Зв`язатися з нами
Доставка і оплата

Схема вишивки бісером (хрестиком) «Божа Матір Милуюча (Достойно есть)» (614)

Артикул: 30385
Схема для вишивки бісером або вишивки хрестиком. Розміром 30х42 см. Тканина — габардин підклеїний флізеліном.Малюнок чіткий та насичений. Схема може комплектуватися: бісером, голкою, ниткою, рамкою
  • 981.00 грн
  • 883.00 грн


Купуйте Разом


Опис товару Історія цієї ікони сягає далекого Х століття, коли за християнськими переказами, до відлюдника, що мешкав на горі Афон, з’явився Архангел Гавриїл і навчив молитви з однойменною назвою. Оригінал іконопису і досі зберігається у афонських старців, а копії є в багатьох церквах православного християнського обряду. Молитву «Достойно єсть» промовляють, прохаючи допомоги у сімейних справах або у завершенні якогось важливого проекту.
Кольорова гама заготовки містить насичені сині та малинові тони із влучними акцентами на сюжеті, виконаними золотими та жовтогарячими відтінками. Схема вишивки ікони «Достойно єсть» виготовлена із дотриманням релігійних іконописних канонів, друк якісний із чіткими переходами між відтінками одного кольору.
Доставка | Оплата
Нова Пошта | Укрпошта
Оплата при отриманні
Приват 24
Відгуки
Написати відгук
Схожі товари
Схема вишивки бісером (нитками) «Ісус і діти» (B634)
Схема вишивки бісером (нитками) «Ісус Христос Вседержитель» (620)
Схема вишивки бісером (нитками) «Ісус Христос Вседержитель» (631)
Схема вишивки бісером (нитками) «Ісус Христос Вседержитель» (644)