Зв`язатися з нами
Доставка і оплата

Схеми Для Вишивки Бісером від виробникаСхема вишивки бісером (хрестиком) Маяк (B536)
Схеми для вишивки 30х40

82.00 грн

Схема вишивки бісером (хрестиком) Осінній будиночок (B535)
Схема вишивки бісером (хрестиком) Ісус з дитям (B653)
Схема вишивки бісером (хрестиком) Ангели спасіння (B652)
Схема вишивки бісером (хрестиком) Чашки (B560)
Схеми для вишивки 30х40

82.00 грн

Схема вишивки бісером (хрестиком) Натюрморт (B559)
Годинник для вишивки бісером *Автомобіль* (020)
СХЕМИ вишивки бісером

82.00 грн

Годинник для вишивки бісером *Кавовий букет* (019)
Годинник для вишивки бісером *Золоті рибки* (018)
Годинник для вишивки бісером *Півонії* (017)
СХЕМИ вишивки бісером

82.00 грн

Годинник для вишивки бісером *Букет фруктів* (016)
Схема для вишивки бісером (нитками) Привітання Ісуса (A3027)
Схема вишивки бісером (хрестиком) Мисливський будинок (B534)
Схема вишивки бісером (хрестиком) Осінь в горах (B533)
Схема вишивки бісером (хрестиком) Тепло рідної оселі (B532)
Схема вишивки бісером (хрестиком) Весняний вечір (B531)

У кожного настає такий момент в житті, коли хочеться зробити щось прекрасне і чарівне, хочеться творити. Адже речі, зроблені своїми руками, володіють незвичайною енергетикою. Один з прекрасних способів для самовираження, для створення чогось дивного – це вишивка з бісеру, а для цього потрібні схеми вишивок.

У нашому інтернет-магазині «Biser-Art – усе для вишивки бісером» представлений великий вибір схем для вишивання бісером. Серед представленого різноманіття картин тварин, квітів, пейзажів, ікон і величезної кількості інших сюжетів, ви точно знайдете ту саму схему, яку захочете оживити бісером в своїх руках.

Схеми вишивок бісером — це майже та сама канва, але рахувати ниточки та витягувати їх потів вже не потрібно. Напроти, ви отримуєте готову до роботи картину, на якій чітко і контрастно нанесена кожна клітинка, на місці якої буде бісеринка, та крапочки, в які має потрапити голка. 

Тканина для схеми вишивки бісером може використовуватися різна, але ми обрали найзручніший та найпрактичніший варіант — габардин. В чому його переваги? В наступному:

 - Практичність — навіть якщо під час роботи ви забруднили частину малюнку, яка не буде вишиватися, його легко можна прати, не переживаючи за те, що схема зникне разом з плямами.

 - Надійність — на відміну від, наприклад, атласу, вишивати на габардині простіше, тому що ви не зробите так звану “стрілку” на всю довжину полотна, навіть якщо попадете голкою не між ниточками, а безпосередньо в них.

 - Яскравість друку — схеми вишивок бісером нанесені на габардин значно яскравіші та чіткіші, ніж на натуральних тканинах, а значить, вишивати їх значно легше.

Якщо ж ви шукаєте схеми вишивок хрестиком, то вам також до нас! Саме так, вони фактично нічим не відрізняються від бісерних, адже хрестик з ниточок також повністю закриває клітинку, а вишивати по зрозумілим позначкам, звичайно, легше, ніж по паперовій схемі, та  канва вам вже буде непотрібна.

До речі, схеми вишивок хрестиком та схеми вишивки бісером можуть стати найбажанішим подарунком для рукодільниці. Особливо, якщо його повністю комплектувати — бісером, спеціальними нитками, бісерною голкою та липким ковриком, вишивати з яким набагато зручніше.

В нас на сайті чималий вибір продукції для вишивки бісером, так що знайдете щось і для себе. Тому, якщо вас цікавить вишивка бісером, схеми Бісер-Арт — це саме те, що вам потрібно: поєднання високої якості з помірною ціною та великим вибором продукції навіть для найвибагливіших рукодільниць.