Зв`язатися з нами
У зв'язку з оновленням сайту можливі тимчасові незручності

Панно 30х60 (дизайнерська розробка)

Схема вишивки бісером (хрестиком) «Створення Адама (090)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Квітка (013)»
СХЕМИ вишивки бісером

130.00 грн

Схема вишивки бісером (хрестиком) «Рак (012)»
СХЕМИ вишивки бісером

130.00 грн

Схема вишивки бісером (хрестиком) «Рожева троянда (011)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Полуничка (3060010)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Квіти (3060009)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Троянда (3060008)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Лілії (3060007)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Дзвоники (3060006)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Орхідеї (3060005)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Рожева орхідея (3060004)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Блакитна орхідея (3060003)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Сакура (3060002)»
Схема вишивки бісером (хрестиком) «Маки (3060001)»
СХЕМИ вишивки бісером

130.00 грн

Чим доповнити інтер'єр, освіжити кімнати, оригінально прикрасити приміщення? Звичайно, картиною. А найдивовижніша та вражаюча картина — це, звичайно, вишивка бісером.

У цьому розділі ви знайдете схеми вишивки бісером у вигляді видовженого панно. Саме таку форму картин дизайнери найчастіше використовують при декоруванні сучасних квартир та різноманітних закладів. 

Схеми для вишивання, які ви бачите, мають розмір 30х60 см. Вони чудово виглядають як у просторому приміщенні, та і у маленькій затишній кімнатці чи навіть на кухні. Але, їх відмінність не лише у розмірі. Ми з особливою увагою підійшли до промальовки деталей: художник зробив все можливе, щоб кожна квіточка, кожна деталь виглядала максимально реалістично. При цьому ми враховуємо, що використовувати безліч кольорів досить важко, і зупинилися на оптимальному варіанті: не більше 3 відтінків на один колір, і виглядати вони будуть контрастно. Це найкращий варіант, який, завдяки старанням художника, розробившого ці схеми вишивки бісером, робить малюнок живим, при цьому оберігаючи нерви вишивальниці, адже їй не потрібно вгадувати “50 відтінків червоного”. 

Варто зазначити, що якщо вас більше приваблює вишивка хрестиком, схем панно ТМ Бісер Арт також стануть вам у нагоді. Це абсолютно універсальні схеми для вишивання, зручні як для прихильниць бісеру, та і тих, хто надає перевагу класичним ниткам. 

Замовляйте схеми вишивки бісером у нас на сайті та отримуйте задоволення як від процесу роботи, так і від її результату. Насичені і яскраві кольори клітинок не змусять вас придивлятися, а якщо маєте бажання, ми комплектуємо вам будь-яку схему якісним чеським бісером, ниткою, голкою та липким ковриком. 

Схеми для вишивання Бісер Арт зроблять ваше дозвілля цікавим, а оселю неповторно гарною!