+38 (098) 250-250-0
Зв`язатися з нами
+38 (098) 250-250-0
support@biser-art.com.ua

Яка тканина найбільше підходить для вишивання бісером?

Зміст:

  1. Вишивання бісером
  2. Габардин

Вишивання бісером

Вишивання бісером - заняття дуже делікатне та клопітке. Тому й хочеться, щоб в результат виправдовував всі витрачені на нього сили. Для вишивання важливо не лише підібрати гарний малюнок та кольори, але й правильно підібрати тканину.

Одразу хочеться зауважити, що одна й та ж тканина не може бути універсальною для всіх видів вишивання. Свої особливості має й бісер. Так, тканина під вагою намистинки може провисати, а вишивати, скажімо, на канві може бути незручним через те, що розмір бісеринки може не співпадати з розміром квадратика. Тож яка тканина найбільше підходить для вишивання бісером?

Габардин

Досвідченні майстрині та виробники заготовок радять обирати для вишивання бісером габардин. Габардин має кілька переваг над іншими доступними тканинами:

Габардин має широку кольорову гамму. Ви зможете обрати для себе сукню чи сорочку будь-якого кольору. Чого не скажеш про натуральні тканина, як скажімо льон.

Габардин не мнеться. Що є ідеальним для вишивання одягу. Та і вишивати на та такій тканині набагато легше.

Доступність. Порівняно, скажімо з натуральними тканинами, як льон чи домоткане полотно, габардин коштує набагато менше і тому доступний кожному.

Добре наноситься фарба. Що дуже важливо при виготовленні заготовок. Натуральні тканини майже не використовують під заготовки, адже малюнок погано наноситься, блідий і може дуже в’їдатися в тканину.

Тонкість та легкість. Така тканина ідеальна для виготовлення одягу. Враховуючи те, що бісер сам по собі буде обтяжувати наряд, то добре хоч тканину легку обрати.

Довговічність. Обравши для себе габардин, ви довго зможете милуватися своєю роботою. Адже ця тканина не лише не втратить свого кольору, але й форми.

Тканина дихає. Що дуже важливо особливо в літню пору.

Єдиним недоліком габардину називають синтетичність, але чи це справді недолік? Адже давно відомо, що за синтетичними тканинами набагато легше доглядати.