+38 (098) 250-250-0
Зв`язатися з нами
+38 (098) 250-250-0
support@biser-art.com.ua

Вплив вишивки на долю людини

Зміст:

  1. Як впливає вишивка на долю людини?
  2. Настрій майстрині передається через вишивку
  3. Вплив місяця на вишивку

Як впливає вишивка на долю людини?

Не секрет, що вишивка магічним чином впливає на нашу долю. Адже сама вишивка - це своєрідний код. Ще наші предки вірили, що вишиваючи щось на одязі, можна певним чином запрограмувати долю. Не даремно, для кожного важливої життєвої події, були свої візерунки і навіть кольори ниток. Згадаймо, навіть слова відомої пісні: «Червоне - то любов, а чорне - то журба». Згодом таке кодування вишивальниць навіть назвали «мовою вишивки».

Настрій майстрині передається через вишивку

Крім того, що на долю вишивальниці, та того, для кого вишивається, впливає саме зміст вишитого, також важливим чинником є настрій та задум майстрині. Не даремно, в давнину вишивання не довіряли чужим людям, щоб не наврочили та не запрограмували у вишивці злого. Також не купувалися ні сорочки, ні рушники. Більше того, рушники дівка повинна сама була вишити до заміжжя, щоб запрограмувати собі щасливу долю. Кожен вишивав для себе та родини: мама - для дітей, жінка і дівчина - для чоловіка та коханого парубка. Найбільше цінувалися саме такі роботи, адже окрім важкої праці вишивальниць, у роботу вкладалася ще й любов майстрині до того, кому призначалася вишивка. Не дозволялося й сідати за роботу в поганому настрої, чи засмученим. Адже погана енергетика може пришитися до виробу, тож того, хто буде користуватися вишитим одягом можуть супроводжувати нещастя.

Вплив місяця на вишивку

Говорять, що приступаючи до вишивання, потрібно ще й звертати увагу на місяць. Якщо картина, чи одяг вишивається на щастя, здоров’я, чи кохання - до роботи беруться в ту пору, коли місяць зростає, щоб і щастя відповідно зростало. Якщо ж візерунок обирається для того, щоб позбутися хвороб, чи невдач, то приступати до вишивання потрібно в той час, коли місяць спадає.

Сьогодні ж до забобонів та прикмет ставляться дещо скептично. Проте, жодна вишивальниця не заперечить, що сідаючи за вишивання, вона дотримується певних правил та вірить у те що вишивка, таки здатна внести свій вплив на долю людини.