+38 (098) 250-250-0
Зв`язатися з нами
+38 (098) 250-250-0
support@biser-art.com.ua

Вишивання бісером для чоловіків - це не лише жіноче захоплення?

Зміст:

  1. Вишивання бісером для чоловіків?
  2. Вишивання корисне для здоров’я
  3. Творче заняття.

Вишивання бісером для чоловіків?

Чомусь всі звикли думати, що вишивання, в тому числі й бісером, суто жіноче захоплення, хоч сильна стать уже давно довели протилежне. Тож спробуємо розібратися, чи справді вишивання бісером лише жіноче захоплення.

Чому б і ні?

Сучасний світ всюди намагається ламати стереотипи. То якщо жінки вчаться мурувати та штукатурити, то чому б чоловікам не спробувати вишивати? Тим більше, якщо це їм подобається та добре виходить. Тим більше, що найчастіше чоловіки кращі в багатьох, так званих жіночих професіях. Всі знають, що чоловіки кращі кухарі, дизайнери та візажисти, то чому б не спробувати себе ще й у вишиванні?

Вишивання корисне для здоров’я

Будь-яке рукоділля сприятливо впливає на здоров’я, особливо на нервову систему. Що може бути більш заспокійливим, як проведення часу за улюбленим заняттям. Особливо, якщо це заняття приносить ще й естетичне задоволення. Адже, погодьтеся, що створювати прекрасне надзвичайно приємно. І не важливо, чоловік цим займається, чи жінка.

Творче заняття.

Творче заняття. Якщо ви людина творча та креативна, то вишивання саме для вас.

Вишивання - це систематичне нанесення візерунку на тканину. Такі постійні і неквапливі рухи дозволяють заспокоїтися і відволіктися від щоденних справ-суєт. То чому не влаштувати собі годинку-другу такої терапії?

Вишивати бісером дуже просто. Для цього не потрібно опановувати якихось надскладних технік, чи сидіти годинами, розбираючи складну систему. Кілька пробних стібків і ви сміливо можете братися за справу.

Вишивання об’єднує. Може так статися, що і ваша дружина любить вишивати бісером. Це прекрасно! Адже ви можете займатися спільною справою. У вас з’явиться ще одна справа, яка вас об’єднує.

Окрім цього всього, вишивання - ще й дуже захопливий процес. Зробивши кілька стібків, ви вже не зможете зупинитися, поки не побачите результат своєї роботи.