+38 (098) 250-250-0
Зв`язатися з нами
+38 (098) 250-250-0
support@biser-art.com.ua

Весільний рушник власними руками

Зміст:

  1. Весільний рушник
  2. Хто вишиває весільний рушник?
  3. Як вишивати весільний рушник, щоб він приніс щастя молодій родині?

Весільний рушник

Вже зовсім скоро закінчаться морози, настануть та пролетять пасхальні свята, а після них розпочнеться весільний сезон. Більшість пар надають перевагу поєднати серця саме у теплу пору року, щоб і подружнє життя було завжди теплим і сонячним.

Одним із головних обрядових атрибутів весілля, безсумнівно, є рушних. Він являється не просто давньою традицією, а справжнім символом майбутнього сімейного щастя. Вишитий бісером чи нитками, рушник вражає своєю красою та стає своєрідним оберегом для молодят.

Хто вишиває весільний рушник?

Хоча найчастіше весільні рушники вишиває сама наречена, але за давніми звичаями це могла робити також її мати чи бабуся, яка вкладала у вишивку всю свою любов до молодої.

Символіка на весільних рушниках використовувалася найрізноманітніша, і сьогодні їх обирають на свій власний смак. Тому, ТМ Бісер поспішає порадувати вас чудовими новинками — гарними, стильними та символічними.

Замовляйте заготовки до рушників вже сьогодні, і ви встигнете вишити їх до однієї з найважливіших дат у своєму житті!


Як вишивати весільний рушник, щоб він приніс щастя молодій родині?

Традицій потрібно дотримуватися, але не сліпо слідувати всьому, що вам скажуть, а обирати саме ті, в які вірите ви і які вам подобаються.

Вишивайте рушник максимально гарно, щоб він ідеально дивився з обох сторін, а ваше життя складалося гарно не лише “на людях”, але і “за закритими дверима”.

Малюнки і орнаменти на рушнику мають бути світлими. Але не обов'язково в плані кольору, а й по свому змісту.

Тканину для рушника слід обирати таку, яка на буде занадто швидко м'ятися та бруднитися.

І, найголовніше, вишивайте його з любов'ю та чистими почуттями, беріться за вишивку лише тоді, коли вам цього хочеться і процес приносить задоволення.

Більше рушників від ТМ Biser-Art -ЖМИ ТУТ