+38 (098) 250-250-0
Зв`язатися з нами
+38 (098) 250-250-0
support@biser-art.com.ua

Бісерна вишиванка як оберіг

Зміст:

  1. Бісерна вишиванка як оберіг
  2. Таємний зміст вишивки бісером
  3. Коли вишивка бісером стане оберегом?

Бісерна вишиванка як оберіг

Ще наші предки наділяли вишиті речі магічними властивостями. Вважалося, що виконуючи вишивку, людина здійснює певний ритуал, яким хоче убезпечити себе і рідних від зла.

Вишивки-обереги з’явилися неспроста. Так, колись магічні підтексти предки бачили в багатьох речах, в тому числі і в одязі. До прикладу, дуже цінувалася сорочка. Малу дитину замотували в батьківську сорочку, щоб передати позитивну енергетику, дівчина дарувала сорочку коханому - як вияв найбільшої любові. Щоб сорочка була не просто одягом, а ще й служила оберегом - почали її вишивати.

Таємний зміст вишивки бісером

У вишивці, як відомо, схований таємний зміст, який часто невідомий не лише оточуючим, а й навіть власнику. Може його знати лише вишивальниця, яка цей зміст і заклала у власну вишивку. Щоб створити справжню вишивку-оберіг, досвідчені вишивальниці дотримуються кількох правил:

Так, собі оберіг створити не можна. Як би ви не любили свою сорочку, який би зміст у вишивку не вкладали - собі вишити оберіг неможливо.

Найбільшу силу мають ті вишивки, які вишивають близькі кровні родичі.

Значення мають не тільки символи, але й кольори.

Коли вишивка бісером стане оберегом?

Вишивати оберіг можна лише конкретно для людини. Під час роботи потрібно думати про цю людину, молитися за неї і ні в якому разі не сідати за роботу з поганими думками чи емоціями.

Змусити чи вишити оберіг на замовлення не можна. Людина має вишивати лише добровільно з великим бажанням.

Про техніку вишивки не йдеться. Адже сьогодні традиційна вишивка доповнилася новими техніками та візерунками. Популярні також вишивки з бісеру. Бісерні вишиванки не лише дуже популярні, а й красиві. Купити заготовки для вишивання бісером можна на сайті Бісер-Арт.

Оберегом може стати не лише вишита сорочка, а й до прикладу, ікона ангела-охоронця. Головне, щоб подарунок-оберіг був від щирого серця та з великою любов’ю!