Зміст:

Лінійна вишивка бісером

Навчитися вишивати бісером нескладно. Особливо, якщо ви уже освоїли інші техніки вишивання. Для майстринь, які добре як правильно вишивати бісером та знають вишивку хрестиком, з першого погляду, має стати зрозуміло, як саме «народжується» бісерна вишиванка. Однак, вишивання бісером має свої особливості.

Правило перше: лінійна вишивка

Правило перше: лінійна вишивка. Гарно та акуратно виглядає та вишивка, де бісеринки однакові за розміром та «дивляться» в одну сторону. Такий ефект забезпечує техніка лінійної вишивки, або як ще називають її «монастирський шов». Навчитися такій вишивці нескладно. Проте, для найкращого ефекту потрібна практика. Як і в будь-якій роботі.

Лінійна вишивка найбільш популярна

Лінійна вишивка найбільш популярна. Вона застосовується на тих заготовках, де кожне позначення означає бісеринку певного кольору. Для початку голку потрібно внизати в тканину в місці початку вишивання. Намагайтеся потрапити в чорні точки по кутиках нанесених «бісеринок», щоб ваша вишивка вийшла правильна та акуратна. Зав’яжіть з тильної сторони вузлик, щоб закріпити нитку. Нанижіть бісерину. Далі потрібно вколоти тканину по діагоналі, як у вишивці нитками. Пропускаємо голку до іншого боку, як в техніці «напівхрест» та повторюємо. Найкраще першу і останню бусинку в нитці прошити двічі – для надійності.

Друге правило: нитка

Друге правило: нитка. Колір нитки має бути одного кольору з канвою. При вишиванні бісером нитка повинна тільки тримати бусинки, а не виділятися на їх фоні. Не затягуйте сильно нитку, щоб канва не морщилася, але й не дуже послаблюйте, бо тоді намистинки будуть висіти. Не варто також робити переходи ниткою, як при вишиванні хрестиком, адже з часом нитка може почати обвисати.

Правило третє: колір

Правило третє: колір. Найкраще вибирати не лише однакові за розміром, але й бісер одного виробництва. Щоб не було такого, що однин колір з перламутровим відтінком, а інший – без. Хіба ви хочете таким чином досягти певного ефекту.

One Response to Як правильно вишивати бісером: лінійна вишивка бісером
  1. Напишіть свій коментар *


[top]

Залиште свій коментар чи вкажіть, яка тема вас цікавить

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новинки нашого інтернет-магазину

Підпишіться!

Хочете бути в курсі всіх наших останніх надходжень, акцій і цікавих пропозицій?
Введіть ваше ім’я та адресу електронної пошти нижче, щоб отримати нашу розсилку.

0

Кошик