Статті

Добрий день, милі рукодільниці!

Кожна з нас рано чи пізно замислюється про вишивку бісером, але стикаємось з великою кількістю питань – з чого ж починати. Ось декілька корисних порад від вже знаних майстрів та від нас виробника товарів для рукоділля компанії «Бісер Арт».

08Гру 2018

На скільки якісна продукція  ТМ “Biser-Art” :

1, Всі схеми друкуються на провідному японському обладнанні.

2, Використовується високоякісний габардин.

3, Всі схеми яскраві і мають насичені кольори.

4, Кольорова гамма схеми чітко нанесена і має позначки для легкості вишивання.

 

5, Всі ліки на схемі є чіткі і правельної кольорової гамми.

6, Схема проклеїна щільним слоєм флізіліна для легкості вишивання.

7, При друці схеми використовуються високоякісні краски, які стійкі до вигорання і стирання.

8, У схемах ТМ “Biser-Art” є все щоб задовільнити потреби вибагливих вишивальниць

З повагою колектив ТМ “Biser-Art”

НОВИНКИ ТУТ 

 

 

 

23Лис 2018

Не знаєте, що вишивати? Вишили всі, які подобаються картини, сорочки, обереги та новорічні прикраси? Ми знаємо рішення! Спеціально для завзятих вишивальниць ми підготували унікальну новинку, красиву, символічну та оригінальну — Ловець снів.
Для чого він потрібен та яке має значення? Розберімося!
Нічні сновидіння — одне з найнезрозуміліших явищ, які вчені досі не може чітко пояснити. У давні часи, тим більше, їм придавали неабияке значення. Щоб захистити себе від злих духів, що навіювали жахи, індіанські шамани робили спеціальні амулети — ловці снів, які мали пропускати лише хороші сни, а жахіття заплутувалися у їх “павутині”.
Сьогодні ловець снів досить популярний та відомий по всьому світу амулет або ж чудова прикраса для оселі, якщо ви не вірите у його магічні властивості. Зробити його можна власними руками, в тому числі, і вишити бісером або нитками.
Вишивка ловець снів — поєднання сучасності із стародавніми віруваннями, це гарна і незвична деталь інтер’єру та пам’ятний подарунок для близької людини. Заготовку до цієї вишивки замовляйте на сайті.

Ловець снів (А576)

03Жов 2018
Заготовки для одягу

Заготовки для одягу. Бісерні вишиванки сьогодні надзвичайно популярні в українців. Кілька років тому несподівано в моду повернувся традиційний вишитий одяг, а з ним і гармонійно влилися плаття та сорочки, оздоблені бісером.

Ще здавна кожна жінка, починаючи змалку, повинна була вишити собі сорочку. Напевне, відчуваючи ці споконвічні традиції, українки люблять вишивати. Саме тому, багато хто хоче не купити готову вишиванку, а вишити її самостійно. Таке заняття майстрині люблять, адже воно приносить величезне задоволення від того, що на очах шматок тканини перетворюється у витвір мистецтва, а ще наші предки вірили, що з любов’ю вишитий одяг стане оберегом для його власника. Окрім того, вишиваючи самі, ви добре зекономите, адже готові вироби коштують значно дорожче.

Щоб вишити сорочку бісером не потрібно мати якихось особливих вмінь чи навичок. Головне – освоїти нескладну техніку вишивання бісером. Для майстринь сьогодні створені всі умови. Є безліч схем в продажі і навіть у вільному доступі в інтернеті. Проте є ще простіший спосіб – купити готову заготовку для вишивання бісером.

Такі схеми останнім часом стали надзвичайно популярними. Ще б пак! Адже це дуже зручно. Тканину навіть не потрібно кроїти. Ви купуєте уже викроєну сорочку чи плаття. Вишиваєте по нанесеній на тканину, схемі, що дуже спрощує роботу, та просто зшиваєте все в готовий виріб.

Подібні заготовки економлять купу часу та коштів. Деякі заготовки продаються одразу з набором бісеру. Це ще легше. Вам навіть не потрібно шукати необхідні кольори.

Зважаючи на те, що сьогодні доступні заготовки на всі розміри та на будь-який вік, можна сміливо їх купувати для себе та родини. Крім того, доступний великий вибір заготовок для вишивання бісером з найрізноманітнішими візерунками та малюнками.

Крім заготовок на одяг сьогодні можна купити ще й заготовки на ікони, картини рушники. Такі речі стануть не лише чудовою прикрасою для оселі, але й цінним подарунком для близької людини.

Великий вибір заготовок для вишивки бісером http://www.biser-art.com.ua/product-category/zhinochi-sorochki-biserom/tkanina-gabardin-zhinochi-sorochki-biserom/

03Жов 2018
Техніка вишивання бісером

Техніка вишивання бісером

Техніка вишивання бісером не така давня, як техніка вишивання нитками, проте за досить короткий час, вишитий бісером одяг здобув велику популярність.

Мало хто знає, проте бісер найбільшої популярності набув у Венеції. Саме там у ХІХ столітті почали активно прикрашати скляними бусинками практично все – сумочки, одяг і навіть взуття. Згодом, жодна модниця не могла уявити свого гардеробу без сукні, оздобленої бісером.
В Україні традиційна вишивка – це полотно і нитки. Кожна жінка чи дівчина намагалася зробити свою вишиванку найкращою та оригінальною. Тому з часом до вишивки захотіли додати ще якісь елементи. Щоб зробити її більш об’ємною та яскравою. Так і з’явились в традиційній вишивці бісер та стрічки.

Традиційний український одяг

Сьогодні ж вишивка бісером особливо популярна. Традиційний український одяг повернувся у вигляді модних суконь та сорочок, тож майстри активно почали створювати нові орнаменти та прикраси.
Одяг, оздоблений бісером має свої особливості – він надзвичайно колоритний, він виглядає «по-багатому», а вишитий орнамент – об’ємний та яскравий. Особливо гарно у техніці вишивання бісером виходять квіти. Гармонійно поєднані кольорові бусинки вимальовують на тканині незвичайні букети.  Купувати готовий вишитий одяг сьогодні не так цікаво, як вишити його самостійно. тож українки відновлюють давні традиції – вишивають одяг своїми руками.
Вишивання бісером трохи відмінне, від вишивання звичайними нитками, тож аби полегшити та пришвидшити роботу для сучасної майстрині, придумали заготовки для вишивання одягу. Готові розкроєні сорочки чи плаття продають уже з нанесеним орнаментом. Все що лишається – придбати заготовку, вишити по схемі та зшити уже готовий виріб.
Бісер не лише не зіпсував традиційну українську вишивку, а й гармонійно її доповнив, вдихнувши в неї нові яскраві барви.

02Жов 2018

Любая профессия накладывает свой неизгладимый отпечаток на человека. Тоже самое касается и увлечений… Вышивальщицы (как и все рукодельницы) не стали исключением в этом вопросе – их очень легко узнать по нескольким простым признакам. Возможно и вы узнаете в них себя или своих близких!

И так, вы настоящая вышивальщица, если: 

 1. Вы не можете смотреть телевизор, фильм без вышивки в руках.
 2. Вы знаете, где находятся все рукодельные магазины в твоем в вашем городе.
 3. Продавщицы рукодельных магазинов знают вас по имени.
 4. Ниток, бисера и прочего у вас куда больше, чем нужно для очередного проекта.
 5. Частенько вы покупаете новые заготовки, без конкретного предназначения для них.
 6. Ваши любимые сезоны – осень и зима, когда можно вышивать от души.
 7. Дома вместо картин и фото у вас висят вышивки.
 8. В магазинах ты фотографируешь понравившуюся вещь, чтобы потом сделать похожую вышивку.
 9. Планов вышивать у вас куда больше, чем времени на них.
 10. У вас лежит множество незаконченных вышивок, но вы с удовольствием беретесь за новые.
 11. В вашем профиле в соцсетях больше фото готовых работ, чем лично ваших.
 12. Pinterest – самый часто используемый сайт в вашем браузере.
 13. Готовые работы других рукодельниц вдохновляют вас на новый собственный проект.
 14. Вы часто сохраняете себе понравившиеся схемы, мастер-классы и забываешь о них, ведь потом находится еще одна интересная схема, и еще одна, и еще одна…
 15. Ваши домочадцы знают, что бормотание цифр — это не магические числа-заклинания, а номера бисера или ниток.
 16. На отдых в сумку вы сначала складываете заготовка для вышивки, а потом все остальное.
 17. Порой, чтобы красиво сфотографировать вышивку приходится потратить почти столько же времени, что и на ее создание.
 18. Ваши домашние питомцы знаю, что лучше съесть все вазоны, чем перевернуть коробочки с бисером
 19. Лучший способ отдыха для вас – это сесть возле интересного фильма и заняться вышиванием.
 20. Вы счастливый человек, потому что имеете свое любимое дело, способ для отдыха, самореализации и самовыражения.

Узнали себя? Поделитесь с друзьями, которые тоже любят вышивку и все, что с ней связано!

27Вер 2018
Як доглядати за одягом

Як доглядати за одягом?

Одяг, прикрашений бісером, сьогодні надзвичайно популярний. Проте не всі знають, як правильно за ним доглядати.

Вироби з бісеру надзвичайно делікатні, як і одяг, оздоблений цим матеріалом. Тож, щоб одяг, оздоблений бісером якнайдовше зберігав свій вигляд, потрібно дотримуватися нескладних правил. В іншому випадку бісер може втратити колір, бусинки повідриваються, або полопають.

Отож, найперше правило по догляду за вишитими бісером речами – не прати в пральній машині. Якщо ж уже дуже треба – тільки делікатне прання без віджиму. Найкраще прати такі речі вручну, або ж користуватися намиленою щіткою. Сушити вишиті речі краще в розправленому вигляді на рівній поверхні. При пранні не слід користуватися агресивними засобами догляду, щоб намистинки не втратили свій колір.

Варто купувати лише якісний бісер. Ви повинні розуміти, що економити на цьому не можна. Адже ви вишиваєте річ, яка повинна прослужити довго, а самі намистинки будуть піддаватися різному впливу. Тож перед покупкою бісеру, переконайтесь, що він не тьмяніє, не лущиться, а фарба з бусинок не змиється(є деякі види чеського бісеру, які линяють).

Бісер погано переносить перепад температур. Тому вишитий одяг слід зберігати при кімнатній температурі, а прасувати лише на делікатному режимі, перевіривши перед тим, чи не розплавляються намистинки. Рекомендується не вдягати такий одяг в мороз, адже бісерини можуть потріскатися.

Зберігати вишитий одяг слід в розгорнутому вигляді. Найкраще помістити кожну річ в окремий футляр, або ж пакет, щоб бісер з одного одягу не чіплявся за деталі іншого одягу. Обов’язково зберігати одяг потрібно в темному місці, адже бісер погано реагує на пряме сонячне світло – тьмяніє і вигорає.

Доглядайте за бісером правильно, і він довго вам служитиме! А купити заготовки на вишивання одягу, ви можете на сайті http://www.biser-art.com.ua/product-category/zhinochi-sorochki-biserom/tkanina-lon-zhinochi-sorochki-biserom/.

27Вер 2018
Як зібрати розсипаний бісер?

Як зібрати розсипаний бісер?

Вишивання бісером – цікава справа, яка потребує уваги та концентрації. Проте часто буває, що різко підводячись, чи змінюючи позицію, ми розсипаємо бісер. А що вже говорити про дітей, котрих так і манить погратися кольоровими бусинками. А домашні улюбленці? Спеціально чи ні, вони хвостом чи лапкою час від часу роблять капості.

Збирання навіть кількох десятків розсипаних бісерин може зайняти доволі багато часу, особливо якщо вони закотилися десь під меблі, або ж заплуталися у високих ворсинах килимка. Тож потрібно добре напружувати очі та скручувати спину. Проте можна все зробити простіше, тільки б вдома був пилосос…

Кілька бісерин можна зібрати, нанизавши їх на голку, а от для великої кількості знайдіть старі непотрібні капронові колготи, або капронові шкарпетки. Знайдіть глибоку тарілку. Далі потрібно підготувати пилосос. Для початку зніміть з нього насадку. У вас залишить голий шланг та залізна труба, яка зазвичай стирчить зі шлангу. Візьміть колготки, або ж шкарпетку (але не в порваному місці) та одягніть на трубу так, щоб частина колготки була всередині. Зі шкарпеткою простіше. Запхніть її в трубу, а резинку натягніть ззовні. Далі зав’язуємо, або закріплюємо капрону резинкою і, притримуючи рукою, вмикаємо пилосос. Не вмикайте на велику потужність, адже шкарпетку разом з бісером може засмоктати всередину. Якщо вже таке сталося, то прослідкуйте, щоб сміттєвий мішок був пустим. Повільно позбирайте весь бісер. Коли ви бачите, що тяга ослабла, значить, потрібно висипати бісер, бо його назбиралося в шкарпетці забагато. Для цього піднесіть трубу пилососа до тарілки, опустіть її туди і вимкніть пилосос. Весь бісер опиниться в тарілці. Обов’язково після того, як зібрали все, виверніть капрон. Там ще може застрягнути кілька бісеринок.

За допомогою простого способу за кілька хвилин ви зберете бісер, який мали б збирати годинами.

11Вер 2018
Бісер для вишивки

Добрий день, милі рукодільниці! Кожна з нас рано чи пізно замислюється про вишивку бісером та бісер для вишивки, але стикаємось з великою кількістю питань – з чого ж починати. Ось декілька корисних порад від вже знаних майстрів та від нас виробника товарів для рукоділля компанії “Бісер Арт”.

БІСЕР ДЛЯ ВИШИВКИ

Отже, почнемо з головного, з вибору бісеру. Для вишивки бісером використовується чеський бісер PRECIOSA, ORNELA (JABLONEX) і рідше японський бісер Toho, мацун . Бісер цих виробників досить дорогий, але відрізняється особливим високою якістю. Про те, зараз вже є китайський бісер відкалібрований і досить непоганої якості, звичайо набагато дешевший.

Головною особливістю є калібрування – єдиний розмір і форма в рамках певної серії . Це великий плюс при використанні бісеру вишивки. Другою особливістю є довговічність матеріалу, завдяки чому роботи не втрачають колір через багато десятків років. Забігаючи вперед скажу, що на кожній готовій основі для вишивки бісером є так званий «ключ» – розшифровка за кількістю і кольором використовуваного бісеру в штуках. Практично в будь-якому магазині товарів для рукоділля , продавці надають допомогу з підбору бісеру для обраної вами основи, згідно зазначеного виробником ключа. Палітра чеського бісеру дуже різноманітна і дозволяє реалізувати безліч творчих задумів.

СЕКРЕТ № 1 : 5 грам чеського бісеру PRECIOSA = 500 шт. бісеру

НИТКИ ДЛЯ ВИШИВКИ

Ниткам для вишивки необхідно приділити особливої ​​увагу. Виробники рекомендують використовувати шовкові або бавовняні спеціалізовані нитки, які відрізняються високим опором на розрив, низьким подовженням і опором тертя. Особливу увагу заслуговують ультратонкі нитки з 100% поліефіру (поліестеру), що не скручуються. Дійсно проблема скручування нитки дуже вагома. Деякі майстрині рекомендують змочити воском нитка (притиснути нитку пальцями до воску і протягнути через нього, надлишок воску видалити, просунувши нитку через затиснуті пальці). Колір нитки – для світлої канви (основи) нитка береться білого або бежевого кольору і відповідно для темної канви – темна нитка.

СЕКРЕТ № 2: Як втягати нитку в голку.

 • Кінчик нитки занурюють у прозорий лак, коли підсохне трішки придавлюють пальцями, нитка дуже добре втягається в голку;
 • Кінець нитки пальцями щільно притискаємо до свічки або шматочку воску і простягається;
 • Якщо ви використовуєте нейлонову нитку кінець нитки можна злегка обпалити запальничкою і кінець притиснути.

ГОЛКИ ДЛЯ ВИШИВКИ

Голка для вишивки (голки) № 12 бісером відрізняються від звичайної швейної – у неї гострий кінчик, маленький діаметр і маленьке вушко такої ж товщини, як і сама голка – це треба для того, щоб вона пройшла через отвір бісеру. Такі голки швидко ламаються і гнуться, тому купуйте відразу упаковку – в упаковці 20 – 25 шт. Як правило, основи маленьких розмірів вишиваються на руках, для більш великих розмірів (більше формату А5 – 15х21см) використовуються спеціальні п’яльці прямокутної форми. У зв’язку з тим, що бісер досить важкий матеріал і щоб уникнути перекосів полотна важливо щоб полотно було добре натягнуто.

ПЯЛЬЦЯ ДЛЯ ВИШИВКИ

Пяльця виготовляють з дерева або пластику ПВХ.

Пяльця-рамка зроблені з ПВХ трубок – дозволяє надійно фіксувати канву в кліпсах. Кліпси пружні, мають легку вагу. Частини рамок можна також комбінувати з частинами рамок інших розмірів , а також в комбінації, збільшувати розмір рамок. Збірна рамка-пяльця підходить для всіх рукодільних робіт . При роботі на темній канві (чорного або синього кольору) можуть залишатися світлі сліди. Незаперечним плюсом таких рамок є легка вага. Пяльця-рамки дерев’яні прямокутні буваю трьох різних розмірів (розміри у різних виробників різні), приблизно: 50х60 см, 30х60см, 30х30см. Завдяки пересувній рейці універсальні для вишивання ікон та інших робіт різних розмірів.

СХЕМИ ДЛЯ ВИШИВКИ

Основа (схема) та набори для вишивки бісером. У нашому онлайн-магазини ви знайдете велику кількість вже готових основ (схем) будь-якої складності і будь-якого розміру. А теми для вишивки можуть задовольнити навіть найбагатшу творчу фантазію – пейзажі, портрети, квіти, народні та казкові мотиви, на релігійну тематику і т. д.
Схема для вишивання бісером дуже схожа на схему для вишивки хрестом – кожен кольоровий квадратик позначає бісеринку певного кольору, крім того, на схемах вказані номери використаних відтінків бісеру, щоб було простіше підібрати необхідні матеріали. Набори для вишивки бісером складаються з власне схеми вишивки (полотно, атлас або інша високоякісна тканина з нанесеним малюнком), бісеру, спеціальної голки для бісеру та докладної інструкції.
Головне остерігайтеся підробок! Зверніть увагу – малюнок і схема має бути чітким (не розмитим), підкладка під основною канвою повинна бути добре проклеєний. На наших схемах є зазначений логотип “Фотомить”.

ОФОРМЛЕННЯ ВИШИВКИ

У багетній майстерні Вам можуть запропонувати широкий вибір багета, як кажуть на будь-який смак . При виборі багета слід звернути увагу на те, що багет підбирається до вишивки, а не до меблів або до інтер’єру. Багет і вишивка повинні взаємно доповнювати один одного, поєднуватися за колірною гамою. Бажано щоб орнамент або фактура багета доповнювала або повторювала зображений на картині мотив.

Ось декілька порад від професіоналів: маленькі вишивки зазвичай оформляють у широкий багет так, щоб загальна площа багета була більше площі самої картини; вишивка у теплих тонах оформляються в багет теплих відтінків, а холодного тону – в багет холодних відтінків; багет кольору натурального дерева підходить практично до всіх картинам.
У багетній майстерні вам запропонують багет з пластику або дерева, рама з дерева звичайно більш довговічна. Вартість дерев’яної рами може перевищувати вартість усіх матеріалів (основи, бісеру тощо).

Особливу увагу при оформленні вишивки приділяється натяжці вишитого полотна. У багетних майстерень при невеликих розмірах вишивки майстер натягує її на картон без застосування клею, скоб та інших матеріалів, які псують вишивку. Якщо вишивка великих розмірів її натягують на підрамник. З вишивками добре гармонує паспарту одинарне, подвійне або потрійне.

07Вер 2018
Що вишивати

Напевне, кожна дівчина мріє знайти своє справжнє кохання, та згодом вийти заміж. Але ж цього не достатньо, хочеться, аби кохання не просто знайшлося, а ще й було щасливим, адже з цією людиною доведеться провести все життя. Для тих, хто не просто хоче сидіти і чекати свого прекрасного принца, пропонуємо спробувати прискорити очікування – зайнятися вишивкою. А якщо вишивати ще й потрібний візерунок, кохання, кажуть, не доведеться чекати довго.

Тож, що вишити, аби притягнути до себе кохання, або завагітніти?

Щоб зустріти кохання та вийти заміж, кажуть вишивальниці, потрібно вишити Верваковський поцілунок. Після цього весілля не за горами.

Вишиваючи червоний мак, дівчина прагне знайти хлопця. Говорять ще, що такий візерунок добре впливає на чоловічу силу.

Вишиті пари птахів, тварин, чи людей сприяє протягуванню своєї пари, а ще сімейному благополуччю.

Пара вишитих вовків в будинку принесе вам швидку зустріч своєї половинки.

Пара півоній також посприяє зустрічі з коханим. Ці квіти – символ радості, пристрасті, кохання. А ще рекомендують вишивати півонії жінці, яка поки не має дітей.

Для того, аби невдовзі вийти заміж, рекомендують вишивати обручки на червоному полотні, або ж єдинорога.

А от жінка, яка вишиє ангелів, може невдовзі завагітніти.

Вагітності також посприяє вишита айва, чи гранат. Айва також допоможе і тим, хто дуже хоче заміж.

Радість, кохання та щастя принесуть вишитий метелик, а ще краще два.

Аби подружжя жило у вірності та злагоді, рекомендують вишивати гусей.

А таких птахів, як лебеді, найчастіше вишивають на весільних рушниках. І не дивно, адже лебеді – символ вірності та кохання.

Вірити у силу вишивки, чи ні – справа кожного, але якщо ви любите вишивати і дуже хочете зустріти кохання – то чому б не спробувати?

0

Кошик