Зміст:

Ікона бісером – найкращий подарунок

Сьогодні в магазині купити можна практично все. Тому і оригінальний подарунок зробити для людини не просто. А хочеться здивувати близьких, зробити їм приємне. Щоб ваш подарунок запам’ятався на довго і показав людині, що вона для вас дорога. Саме для такого і існують заготовки іменних ікон для вишивання бісером.

Вишиваючи, людина наділяє свою роботу певною енергетикою. Залежно від того, з якими емоціями та думками була вишита та, чи інша робота, таку й енергетику матиме виріб. Тому майстрині й не радять братися за роботу. Поки вона в поганому настрої чи зла.

Вишиті бісером ікони – мода чи цінний подарунок?

Вишиті бісером ікони сьогодні не лише модна тенденція, але й цінний подарунок для близької людини. Сьогодні вишитими іконами прикрашають помешкання, дарують і навіть ідуть з ними під вінець. По-перше, ви даруєте не лише матеріальну річ, ви ще й даруєте свій час, який витратили на вишивання ікони.

Найбільше цінується вишивка, зроблена близькими людьми чи родичами. Така вишиванка стає оберегом. Не дарма в давнину вірили, що вишиті сорочки можуть врятувати і від куль, і від злого ока. Що вже говорити, якщо вишивається не одяг, а ікона.

Коли краще дарувати іменні ікони?

Для подарунку близькій людині причини не потрібно. Дорогим людям хочеться щось дарувати постійно. Але й на свято вишита іменна ікона підійде якнайкраще. Звісно, один із хороших приводів – день ангела. Кожна людина має ангела-покровителя і хоча б один день в році присвячений йому. Тому вишита бісером ікона, на якій зображено ангела-охоронця – чудовий подарунок до такого свята.
День народження. Теж прекрасне свято. Воно для кожного особливе, тому й подарунок повинен бути особливим.

Часто дарують іменні ікони на хрещення чи уродини. Маленькій дитинці як нікому потрібен захист вищих сил тому ікона-оберіг чи не найкращий подарунок. 

Ікони можете знайти тут    http://www.biser-art.com.ua

2 Responses to Іменна ікона бісером – найкращий подарунок
  1. Добрий день. Скиньте будь-ласка ключик до схемки “Святе сімейство” 3001. Замовляла у вашому магазині. Моя адреса: mahaandrijashko@gmail.com


[top]

Залиште свій коментар чи вкажіть, яка тема вас цікавить

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новинки нашого інтернет-магазину

0

Кошик