Зміст:

Бісерна вишиванка як оберіг

Ще наші предки наділяли вишиті речі магічними властивостями. Вважалося, що виконуючи вишивку, людина здійснює певний ритуал, яким хоче убезпечити себе і рідних від зла.

Вишивки-обереги з’явилися неспроста. Так, колись магічні підтексти предки бачили в багатьох речах, в тому числі і в одязі. До прикладу, дуже цінувалася сорочка. Малу дитину замотували в батьківську сорочку, щоб передати позитивну енергетику, дівчина дарувала сорочку коханому – як вияв найбільшої любові. Щоб сорочка була не просто одягом, а ще й служила оберегом – почали її вишивати.

Таємний зміст вишивки бісером

У вишивці, як відомо, схований таємний зміст, який часто невідомий не лише оточуючим, а й навіть власнику. Може його знати лише вишивальниця, яка цей зміст і заклала у власну вишивку. Щоб створити справжню вишивку-оберіг, досвідчені вишивальниці дотримуються кількох правил:

Так, собі оберіг створити не можна. Як би ви не любили свою сорочку, який би зміст у вишивку не вкладали – собі вишити оберіг неможливо.

Найбільшу силу мають ті вишивки, які вишивають близькі кровні родичі.

Значення мають не тільки символи, але й кольори.

Коли вишивка бісером стане оберегом?

Вишивати оберіг можна лише конкретно для людини. Під час роботи потрібно думати про цю людину, молитися за неї і ні в якому разі не сідати за роботу з поганими думками чи емоціями.

Змусити чи вишити оберіг на замовлення не можна. Людина має вишивати лише добровільно з великим бажанням.

Про техніку вишивки не йдеться. Адже сьогодні традиційна вишивка доповнилася новими техніками та візерунками. Популярні також вишивки з бісеру. Бісерні вишиванки не лише дуже популярні, а й красиві. Купити заготовки для вишивання бісером можна на сайті Бісер-Арт.

Оберегом може стати не лише вишита сорочка, а й до прикладу, ікона ангела-охоронця. Головне, щоб подарунок-оберіг був від щирого серця та з великою любов’ю!

Залиште свій коментар чи вкажіть, яка тема вас цікавить

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новинки нашого інтернет-магазину

0

Кошик